کاربر گرامی آموزشینو، باسلام

از شما تقاضا داریم پیش از خرید و استفاده از هریک از خدمات ارائه شده در سایت، بادقت قوانین ذکر شده در بندهای زیر را مطالعه فرمایید. بدیهی است ثبت نام و عضویت در سایت و استفاده از خدمات آموزشینو توسط کاربر به معنای پذیرش قوانین و شرایط می باشد.

  • کلیه کاربرانی که قصد استفاده از خدمات و محتوای آموزشی با آموزشینو را دارند ضروری است هویت خود را به صورت دقیق ثبت نمایند و بدیهی است مسئولیت صحت اطلاعات کاربری و یا جعلی بودن آن به عهده کاربر می باشد.
  • تمامی خدماتی که در این بستر تحت عنوان آموزشینو عرضه شده اند، در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و آموزشینو می تواند در صورت مشاهده هر گونه فعل غیر اخلاقی از جانب کاربران که قوانین سایت را جزئا یا کاملا نقض نمایند، دسترسی را با صلاح دید خود و بدون اطلاع قبلی به طور دائم یا موقت به تعلیق در آوردو حساب کاربری برای وی مسدود گردد و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین ذکر شده هستند در غیر این صورت وجه دریافتی به عنوان جریمه ضبط گشته و مستمرد می گردد.
  • نام کاربری و رمز عبوری که به هریک از کاربران داده می شود، کاملا محرمانه می باشد و کاربران نمی توانند اطلاعات مذکور را در اختیار دیگری بگذارند و کاربران در صورت خریداری فقط می توانند از محتوا بهره ببرند.
  • پس از عضویت و ثبت نام، کاربر آموزشینو میتواند مقررات و شرایط سایت را مکررا تغییر دهند و کاربران موظف اند با مراجعات هفتگی به سایت از اصلاحات و قوانین جدید مطلع بشوند.
  • کاربر گرامی اگر محتوای سایت را می پسندید و آن را سودمند میدانید، به جای اشتراک گذاری آن با دیگران، لطفا دوستان خود را به شبکه آموزش آموزشینو دعوت کنید.